Serwis

Oferta tygodnia

Customer Love

Fiskalizacja branży myjni samoobsługowych

Z dniem 1 października 2022 wszystkie myjnie bezdotykowe będą objęte obowiązkiem fiskalizacji wszystkich stanowisk przyjmujących płatności w bilonie, banknotach lub innej formie bezgotówkowej (żetony). Bezdotykowa.pl współpracuje z jedyną firmą, która posiada homologowane urządzenia fiskalne, firmą Novitus

Podstawa prawna fiskalizacji myjni automatycznych

  • Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 22 grudnia 2021 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących
    § 4. 1. Zwolnień z obowiązku ewidencjonowania, o których mowa w § 2 i § 3, nie stosuje się w przypadku:
    2) świadczenia usług:
    m) mycia, czyszczenia samochodów i podobnych usług (PKWiU 45.20.30.0), w tym przy użyciu urządzeń obsługiwanych przez klienta, które w systemie bezobsługowym przyjmują należność w bilonie lub banknotach lub innej formie (bezgotówkowej).
  • Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 11 marca 2022 poz. 619 dopuszczające stosowanie kas wirtualnych dla wykonywania usług mycia i czyszczenia samochodów przez klienta w systemie bezobsługowym.
  • SDF3 Homologacja – decyzja nr PT1/2022 z dnia 14 stycznia 2022

Bezdotykowa.pl współpracuje z jedyną firmą, która posiada homologowane urządzenia fiskalne, firmą Novitus.

Prezentujemy kasę SDF-3 przystosowaną do pracy w trudnych warunkach myjni samochodowych, odporną na środki chemiczne, wodoszczelne, odporne na strumień wody pod wysokim ciśnieniem. Kompaktowe wymiary i łatwość montażu oraz złącze RS485 umożliwia montaż na odległość 50 metrów.

Schemat działania kasy fiskalnej SDF-3 oraz cennik urządzeń

Współpraca z firmą Novitus

Urządzenie SDF3 kasa + wyświetlacz - 1290 zł netto

Abonament miesięczny za stanowisko za korzystanie z kasy wirtualnej - 39 zł netto

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną na montaż kas fiskalnych – jeżeli chcesz poznać nasza ofertę zapraszamy do kontaktu.

tel. +48 501 964 778

e-mail:  p.blonska@bezdotykowa.pl

Contact form is not available