Filtruj po

Waga

Waga

  • 0kg - 200kg

Serwis

Oferta tygodnia

Customer Love

Elementy stanowiska mycia i wyposażenie dodatkowe

Jest tam 28 produktów

Pokaż 1-24 z 28 element(ów)

Aktywne filtry

TRZEPAK NA DYWANIKI SAMOCHODOWE

Review 

1.100,00 netto

1 353,00 zł

Duży, solidny i starannie wykonany trzepak na dywaniki samochodowe. Montowany zwykle obok samoobsługowego odkurzacza, stanowi jego naturalne uzupełnienie. Ocynkowany. Wysuwana kuweta na zanieczyszczenia.Trzepak wysyłamy na palecie - koszt wg...

KRATA DO MYCIA DYWANIKÓW

Review 

645,00 netto

793,35 zł

Tablica służąca do mycia wycieraczek (dywaników) samochodowych o wymiarach 292 x 93 cm. Krata sprzedawana jest bez uchwytów, które należy dokupić osobno (do wyboru są:

Odkurzacz Adriateh NET

Review 

Odkurzacz chorwackiej firmy Adriateh w obudowie najchętniej kupowanej przez naszych Klientów. Urządzenie zaprojektowane zostało z dbałością o najmniejsze szczegóły z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. 

– silnik 3kW
–...

Odkurzacz Quado

Review 

Odkurzacz chorwackiej firmy Adriateh w klasycznej, starannie wykonanej obudowie idealnie pasujący do każdego otoczenia myjni samochodowej. 

  • – silnik 3kW
  • – wzmocniona obudowa...

Kompresor Adriateh

Review 

Bardzo przydatne wyposażenie dodatkowe myjni. Może być zainstalowane jako urządzenie do bezpłatnego użycia lub za opłatą. 

– wzmocniona obudowa wykonana w całości ze stali nierdzewnej
–...

Urządzenie dwufunkcyjne Adriateh Duo

Review 

Ciekawe urządzenie uzupełniające ofertę, które mieści w swojej obudowie dwie niezależne maszyny, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej wygodne w użytkowaniu dla Klientów myjni.

– Klient sam wybiera, jakie...

Urządzenie jednofunkcyjne Adriateh Mali

Review 

Jednofunkcyjne urządzenie o charakterystycznej smukłej obudowie wykonanej całkowicie ze stali nierdzewnej. Produkcja maszyny z tylko wysokiej klasy materiałów, gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. 

Kosz + popielniczka

Review 

Precyzyjnie wykonany kosz na śmieci z wbudowaną popielniczką. 

– wykonany w całości ze stali nierdzewnej
– wbudowana popielniczka
– grafika lub tekst na zamówienie

Urządzenie wielofunkcyjne Adriateh MULTIQUE

Review 

Starannie zaprojektowane innowacyjne urządzenie spełniające aż trzy różne funkcje wraz z wbudowanym koszem na śmieci. Polecane do montażu wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na postawienie kilku niezależnych urządzeń obok siebie.