Serwis

Customer Love

Cleanfix - profesjonalne urządzenia czyszczące

cleanfix-logo%20(1).png

Czystość ma swoją nazwę

W swojej siedzibie, w nieskażonym środowisku na wschodzie Szwajcarii w miejscowości Heanu firma Cleanfix opracowuje i produkuje maszyny czyszczące do użytku profesjonalnego. Naszym najwyższym priorytetem jest oferowanie produktów najwyższej jakości wytwarzanych od początku do końca w Szwajcarii. Naszych klientów wspieramy poprzez profesjonalne doradztwo, serwis i bliski bezpośredni kontakt. Dzięki ciągłemu rozwojowi i zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań firma Cleanfix osiągnęła pozycję lidera na rynku urządzeń czyszczących. Obecnie dzięki oddziałom na całym świecie umacnia się jako lider w branży. Urządzenia Cleanfix pomagają utrzymać czystość już w 85 krajach na całym świecie. W samym Henau za jakość produktów odpowiada 110 pracowników. Firma Cleanfix zatrudnia łącznie 180 osób.

Nasze produkty

Nasze produkty są przygotowane do wykonania najtrudniejszych zadań. Klienci mogą wybierać w szerokiej gamie urządzeń przeznaczonych do każdego celu i wymagań. W naszej ofercie znajdują się: odkurzacze do pracy na sucho, odkurzacze do pracy na mokro, odkurzacze parowe, odkurzacze plecakowe, maszyny ekstrakcyjne, maszyny jednotarczowe, zamiatarki ręczne, oraz maszyny szorująco – zbierające. Tak samo jak zróżnicowane są nasze produkty, tak samo różna jest nasza załoga. Wszyscy nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy w swoich dziedzinach. Nieustannie opracowują nowe technologie i rozwiązanie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001.

Produkcja

Elementy z tworzyw sztucznych

Korpusy i elementy wyposażenia naszych urządzeń wykonane z tworzyw sztucznych są mocne i trwałe. Za ich produkcję odpowiedzialne są dwa działy naszej firmy. Pierwszy z nich to dział Formatowania Rotacyjnego. W piecu do wytapiania produkuje wszystkie zbiorniki na wodę i ścieki oraz wszystkie większe części z tworzyw sztucznych. Daje im to odpowiednią jakość i odporność potrzebną w codziennym użytkowaniu. Dział Formowania wtryskowego pracuje na najnowszych systemach sterowanych komputerowo i jest w pełni zautomatyzowany. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy lepiej spełniać życzenia klientów oraz oferować specjalne projekty.

Produkcja mechaniczna i montaż

swiss-made-332.jpg

W naszym zakładzie produkujemy również wszystkie frezowane i toczone części do maszyn. Własna produkcja sprawia, że jesteśmy elastyczni oraz gwarantuje zarówno najwyższą jakość oraz terminowość dostarczania produktów. Na liniach produkcyjnych montowane są komponenty mechaniczne , plastikowe , spawane i kupowane. Przed wysłaniem naszych gotowych produktów nasz specjalista ds. zapewnienia jakości sprawdza i dokumentuje każdą pojedynczą maszynę. Naszym najwyższym priorytetem jest dostarczenie naszym klientom szwajcarskiej jakości na konkurencyjnych warunkach.

Historia firmy

1976 – założenie firmy Siprotech, import maszyn do ekstrakcji natryskowej
1977 – opracowanie pierwszej własnej maszyny ekstrakcyjnej TW2000
1978-1983 – utworzenie sieci dystrybucji w Europie
1983 – Wprowadzenie pierwszej szorowarki RA450
1983-1985 – otwarcie oddziałów w Holandii, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii
1986 – rozpoczęcie własnej produkcji pomp
1989 – wprowadzenie zamiatarki HS770
1990 – rozpoczęcie produkcji RA400 pierwszej zamiatarki pracującej w przód i tył
1992 – rozpoczęcie produkcji odkurzacza S10
1995 – Zmiana nazwy na Cleanfix AG
1997 – przejęcie firmy Selco (producenta urządzeń jednotarczowych)
2004 – otwarcie nowych zakładów produkcyjnych
2006 – otwarcie nowego centrum wysyłek i części zamiennych o powierzchni 4000m2
2008 – otwarcie centrum szkoleniowego Cleanfix
2009 – Wprowadzenie Robo 40, pierwszego automatycznego robota czyszczącego na świecie
2010 – Przejęcie Dogny SA, udana certyfikacja ISO 9001

RA605IBCT_04.jpeg

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 501 964 778 lub napisz korzystając z poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji