Serwis

Oferta tygodnia

Customer Love

Oferty pracy

Serwisant myjni / montażysta

Wymagania:

• praktyczne umiejętności techniczne (w szczególności znajomość zagadnień hydrauliki i elektryki)

• prawo jazdy kat. B

• umiejętność obsługi komputera i korzystania z Internetu

• przygotowanie do pracy fizycznej na wolnym powietrzu

• umiejętność analitycznego myślenia w rozwiązywaniu problemów

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

• samodzielność

• sumienność i zaangażowanie

• bardzo dobra organizacja pracy

• dyspozycyjność

Dodatkowe atuty:

• wiedza techniczna na temat myjni samochodowych

• znajomość zagadnień elektroniki, automatyki, silników elektrycznych

• doświadczenie w pracy z kotłami gazowymi i olejowymi

• uprawnienia SEP i gazowe

• znajomość języków obcych

Oferujemy:

• zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

• uczestnictwo w okresowych szkoleniach

• pracę w przyjaznej atmosferze

• dogodną dla kandydata formę zatrudnienia

• samochód służbowy i wyposażenie w niezbędne narzędzia

Opis stanowiska:

• obsługa serwisowa urządzeń wysokociśnieniowych

• montaż myjni samochodowych

• obszar pracy w promieniu 200km od miejsca zamieszkania

• sporządzanie raportów i dokumentacji serwisowej

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą skontaktuj się z nami klikając w link