Oferta tygodnia

Customer Love

POMPA HAWK NMT 1520SCWR

1.699,00 netto

2 089,77 zł Brutto

Pompa nurnikowa lewa, wysokociśnieniowa, produkcji włoskiej firmy Hawk, dedykowana do użytkowania w myjniach samoobsługowych.

Pompa ta może być zamiennikiem pompy Interpump HT4715 - posiada taki sam rozmiar wału jak pompa Interpump, dlatego nie ma potrzeby dodatkowej wymiany sprzęgła.

Ilość

Pompa HAWK NMT 1520SCWR to niezawodna, profesjonalna pompa wysokociśnieniowa zaprojektowana z myślą o zastosowaniach w myjniach samochodowych, zarówno bezdotykowych, jak i ręcznych. Wyróżnia się doskonałą wydajnością, trwałością i odpornością na intensywną eksploatację w trudnych warunkach. Dzięki ceramicznym tłokom, mosiężnej głowicy i precyzyjnemu wykonaniu zapewnia długą żywotność oraz bezproblemową pracę przy stałym obciążeniu. Model NMT 1520SCWR pracuje z ciśnieniem roboczym do 200 bar i wydajnością 15 litrów na minutę, co czyni go idealnym wyborem do systemów czyszczenia o wysokich wymaganiach. Solidna konstrukcja oraz wysoka jakość komponentów sprawiają, że pompa HAWK to gwarancja niezawodności, precyzji i profesjonalizmu w każdej instalacji myjniowej.

PH06107

Arkusz danych

Waga (kg)
10,5
Ciśnienie - bar
200
Przepływ - l/min
15
Obroty
1000
Umieszczenie wału
prawe

32 innych produktów w tej samej kategorii