Serwis

Oferta tygodnia

Customer Love

Black Week w bezdotykowa.pl

Black Week w bezdotykowa.pl

Posted by   Nov 7, 2023     Główna     0 Comments

Wszyscy lubimy promocje, lubimy okazje, nikt nie lubi przepłacać i wydawać niepotrzebnie zbyt dużo pieniędzy. I tak naprawdę jest to geneza wszelkich wyprzedaży, promocji, programów lojalnościowych. Kupujący chcą wydać jak najmniej, a sprzedający chcą przyciągnąć jak najwięcej kupujących do siebie i tutaj bezdotykowa.pl nie chce pozostawać w tyle.

W tym roku mamy dla klientów bardzo atrakcyjne propozycje, które dodać należy nie były by takie, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie naszych dostawców. Mamy dla Państwa 3 propozycje:

  • chemię - 3 najpopularniejsze na myjniach produkty - przejdź do produktów
  • jedną usługę czyli płatności bezgotówkowe bez inwestycji
  • oraz jedną nowość czyli negocjacje on-line!

Ale po kolei.

W ramach pierwszej promocji Black Week chemia możecie państwo zamówić przez kilka dni:

 Pianę aktywną Tenzi Opti Foam 25L, pracująca w rozcieńczeniu od 0,6 do 1% w cenie netto 149 zł (5,96 zł za litr!) cena regularna to 209,01 zł netto.

Proszek w płynie Tenzi Opti 25L (szampon do mycia zasadniczego) , pracujący w rozcieńczeniu od 0,6 do 1%  w cenie 109 zł (4,36 zł za litr!) cena regularna to 157,60 zł netto. Są to ceny nieosiągalne na rynku nawet dla firm dystrybucyjnych. Bezdotykowa.pl bardzo dziękuję producentowi firmie Tenzi za zaangażowanie i wsparcie tej akcji specjalną ceną.

Trzecim produktem będzie nowy proszek do myjni, bardzo wydajny i niezwykle skuteczny proszek NS Premium 25 kg 169 zł (6,56 zł za kg), cena regularna 229,00 zł netto

 

Minimalny zakup produktów w promocji to 1 paleta (24 opk po 25L) a maksymalny to 3 palety ponieważ nie chcemy aby produkty trafiły do odsprzedaży tylko bezpośrednio do właścicieli myjni. Mamy tylko 50 palet z każdego produktu a więc promocja ma charakter „do wyczerpania zapasów”.

Zamówienia można składać od 13 do 30.11.

 

Naszą druga promocją jest Black Week SUBWENCJA OptiPay czyli płatności bezgotówkowe telefonem na myjniach. Tutaj sprawa jest trochę bardziej skomplikowana i aby ją wyjaśnić zapraszamy do obejrzenia filmu lub kontaktu z nami. W każdy piątek do końca listopada (10, 17 i 24) prowadzić będziemy wideokonferencję gdzie odpowiemy na wszystkie pytania, a w tygodniu w godzinach pracy sklepu służymy telefonicznie wyjaśnieniami naszych ekspertów. Napiszę tylko  dla przykładu że można mieć aplikację pozwalającą na płatności bezgotówkowe i automatycznego wystawiania faktur w cenie od 37 do 70 zł od stanowiska bez opłat za urządzenie i prowizji od sprzedaży! Po 24 miesiącach urządzenie przejdzie na Państwa własność za kwotę 99 PLN netto!  Zapewniam że nie ma porównywalnej usługi na rynku a cena obowiązuje tylko na Black Week i tu również mamy TYLKO  50 kompletów takich instalacji. czyli tylko 50 myjni skorzysta z tego projektu. Jedyny koszt to instalacja i dojazd ekipy montażowej .

Tabela zawiera przykładowe wyliczenie dla myjni 4-stanowiskowej

Trzecia „promocja” Black Week” to negocjacje on-line na wszystkie nasze produkty w piątek 24.11 w trzech rundach o godz. 9.00, 11.00 i 13.00. Nasi pracownicy będą dostępni na wideoczacie i w ten jeden dzień ceny na wszystkie produkty jakie Państwa interesują będzie można z nami w ten jeden dzień wynegocjować. Zapisy na te „negocjacje” proszę składać mailowo na adres biuro@bezdotykowa.pl z dopiskiem „Black Week”. Dostaniecie Państwo maila zwrotnego z informacją na którą godzinę zapraszamy, a w dniu rozmów podeślemy link do Google Meet.

„Pod młotek” pójdą wszystkie produkty z oferty bezdotykowa.pl, a największą okazją będzie wyprzedaż produktów (niektórych z ponad 60% rabatem). Prosimy o zgłaszanie się i śledzenie szczegółów Black Week na naszym sklepie.