Customer Love

Czernidło do opon Dr Black 5l

157,57 netto

193,81 zł
Brutto

Dr Black

Czernidło do opon

Dr Black jest przeznaczony do pielęgnacji opon i plastików zewnętrznych. Dzięki powstaniu warstwy ochronnej chroni przed zarysowaniami, pęknięciami i przeciwdziała utracie elastyczności. Zapobiega blaknięciu i sprawia, że kolor staje się ożywiony. Po użyciu Dr Black pozostaje długotrwały błyszczący efekt. Produkt bardzo wydajny, nie wymaga rozcieńczenia. Jest dedykowany do codziennej pielęgnacji i w użyciu profesjonalnym.

Ilość

Czernidło do opon, Dr Black

Dr Black to produkt przeznaczony do pielęgnacji opon i plastików zewnętrznych. Bardzo wydajny, wytrzymały i przede wszystkich odporny na zmienne warunki pogodowe. Produkt pełni funkcję ochronną, nie dopuszcza do powstawania zarysowań i mikropęknięć oraz przeciwdziała utracie elastyczności. Po jego użyciu na oponie długo utrzymuje się błyszczący efekt, dzięki czemu wyglądają jak nowe. Dr Black odświeża kolor i nadaje efekt mokrej opony. Po użyciu produktu powierzchnia opony, gumy zewnętrzne i plastiki pozostają nabłyszczone, a jednocześnie są chronione przed niechcianym efektem jakim jest wyblakniecie, zmatowienie czy popękanie. Dzięki stworzeniu warstwy ochronnej żywotność opon jest wydłużona.

Jak stosować?

W pierwszym kroku nasącz preparatem gąbkę, a następnie nanieś czernidło na oponę. Pamiętaj, aby podczas aplikacji produktu opona była czysta i sucha. Następnie starannie rozprowadź czernidło po całej oponie, do momentu uzyskania jednolitej barwy. Naniesiony preparat zostaw przez chwilę na gumowej powierzchni, a następnie przetrzyj ją suchą ściereczką w celu uzyskania lepszego efektu. Nie zmywaj.

Gdzie stosować?

Dr Black może być stosowany zarówno w codziennej pielęgnacji opon, ale również sprawdzi się w profesjonalnym zastosowaniu. Jego łatwa aplikacja sprawia, że produkt może być przeznaczony dla każdego. Dr Black jest produktem biodegradowalnym, nieszkodliwym i bezpiecznym. Nie pozostawia trudnych do zlikwidowania śladów. Nie wymaga rozcieńczenia.

CN01157

Arkusz danych

Pojemność
5L
Typ
Preparat gotowy do użycia
Wydajność
Wysoka
Dozowanie
Nanosić za pomocą gąbki na umytą powierzchnię
Bezpieczeństwo
Bez NTA

32 innych produktów w tej samej kategorii