Filtruj po

Waga

Waga

  • 0kg - 200kg

Serwis

Oferta tygodnia

Customer Love

Elementy stanowiska mycia i wyposażenie dodatkowe

Jest tam 28 produktów

Pokaż 1-24 z 28 element(ów)

Aktywne filtry

TRZEPAK NA DYWANIKI SAMOCHODOWE

Review 
1 353,00 zł

Duży, solidny i starannie wykonany trzepak na dywaniki samochodowe. Montowany zwykle obok samoobsługowego odkurzacza, stanowi jego naturalne uzupełnienie. Ocynkowany. Wysuwana kuweta na zanieczyszczenia.

KRATA DO MYCIA DYWANIKÓW

Review 
793,35 zł

Tablica służąca do mycia wycieraczek (dywaników) samochodowych o wymiarach 292 x 93 cm. Krata sprzedawana jest bez uchwytów, które należy dokupić osobno (do wyboru są:

Odkurzacz Adriateh NET

Review 

Odkurzacz chorwackiej firmy Adriateh w obudowie najchętniej kupowanej przez naszych Klientów. Urządzenie zaprojektowane zostało z dbałością o najmniejsze szczegóły z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. 

– silnik 3kW
–...

Odkurzacz Quado

Review 

Odkurzacz chorwackiej firmy Adriateh w klasycznej, starannie wykonanej obudowie idealnie pasujący do każdego otoczenia myjni samochodowej. 

  • – silnik 3kW
  • – wzmocniona obudowa...

Kompresor Adriateh

Review 

Bardzo przydatne wyposażenie dodatkowe myjni. Może być zainstalowane jako urządzenie do bezpłatnego użycia lub za opłatą. 

– wzmocniona obudowa wykonana w całości ze stali nierdzewnej
–...

Urządzenie dwufunkcyjne Adriateh Duo

Review 

Ciekawe urządzenie uzupełniające ofertę, które mieści w swojej obudowie dwie niezależne maszyny, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej wygodne w użytkowaniu dla Klientów myjni.

– Klient sam wybiera, jakie...

Urządzenie jednofunkcyjne Adriateh Mali

Review 

Jednofunkcyjne urządzenie o charakterystycznej smukłej obudowie wykonanej całkowicie ze stali nierdzewnej. Produkcja maszyny z tylko wysokiej klasy materiałów, gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. 

Kosz + popielniczka

Review 

Precyzyjnie wykonany kosz na śmieci z wbudowaną popielniczką. 

– wykonany w całości ze stali nierdzewnej
– wbudowana popielniczka
– grafika lub tekst na zamówienie

Urządzenie wielofunkcyjne Adriateh MULTIQUE

Review 

Starannie zaprojektowane innowacyjne urządzenie spełniające aż trzy różne funkcje wraz z wbudowanym koszem na śmieci. Polecane do montażu wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na postawienie kilku niezależnych urządzeń obok siebie.