Serwis

Oferta tygodnia

Customer Love

Uzdatnianie wody

Aktywne filtry

WKŁAD FILTRA WODY NYLONOWY 10'

Review 
67,04 zł

Nylonowy wkład filtra wody o długości 10\'\'. Producent: AMG Water Filters. Nadaje się do wielokrotnego użycia. Model stosowany w myjniach produkcji Ehrle. Pasuje również do obudów filtrów innych producentów.

WKŁAD FILTRA WODY PP 5UM 20'

Review 
47,97 zł

Wkład z włókniny polipropylenowej produkcji firmy Aquafilter. Pasuje do obudowy filtra Big Blue 20\'\'. Przepustowość: 50 mikronów. Występuje w myjniach produkcji BKF.

WKŁAD FILTRA WODY PP 50UM 20'

Review 
47,97 zł

Wkład produkcji firmy Aquafilter wykonany z włókniny polipropylenowej o przepustowości 5 mikronów. Odpowiedni do stosowania w obudowie filtra Big Blue 20\'\'. Oryginalnie montowany w myjniach produkcji BKF.

OBUDOWA FILTRA WODY AMG 10' G1'

Review 
138,01 zł

Wysokiej jakości obudowa filtra wody produkcji włoskiej. Przeznaczona do stosowania z filtrami długości 10\'\'. Przyłącza G1\'\'. Występuje farbycznie we wszystkich typach myjni marki Ehrle.

OBUDOWA FILTRA WODY AMG 5' G1'

Review 
117,47 zł

Wysokiej jakości obudowa filtra wody produkcji włoskiej firmy AMG. Przeznaczona do stosowania z filtrami długości 5\'\'. Przyłącza G1\'\'.

FILTR SKOŚNY MÜLLER G3/4'

Review 
151,29 zł

Filtr produkcji A.u.K. Müller. Wykonany z poliamidu. Oryginalnie montowany w myjniach Ehrle jako zabezpieczenie pompy wysokociśnieniowej przed zanieczyszczeniami. Przyłącze 3/8\'\'. Istnieje możliwość zakupu samego wkładu siatkowego do filtra...

MEMBRANA OSMOZY FILMTEC 4040

Review 
1 487,07 zł

Doskonała membrana filtracyjna systemu odwróconej osmozy produkcji amerykańskiej. Bardzo wydajna i trwała. Gwarantuje skuteczne oczyszczenie wody z najdrobniejszych zanieczyszczeń. Stosowana w myjniach bezdotykowych takich producentów jak:...

MEMBRANA OSMOZY VONTRON 4040

Review 
997,53 zł

Membrana filtracyjna systemu odwróconej osmozy typu 4040. Nadaje się do współpracy z myjniami bezdotykowymi wyposażonymi w system demineralizacji wody.

ZAWÓR PŁYWAKOWY ZBIORNIKA SOLI

Review 
169,74 zł

Zawór pływakowy stosowany w zbiornikach na sól tabletkową w myjniach bezdotykowych. Używany w urządzeniach takich producentów jak NS Premium, Ehrle, BKF.

BLOK OSMOZY EHRLE

Review 
0,00 zł

Precyzyjnie wykonany produkt stanowiący zamiennik tzw. "bloku osmozy" występującego w myjniach produkcji Ehrle. Wykonany w całości ze stali nierdzewnej.